БІОТУАЛЕТИ

Меню сайту

Оренда туалетних кабінок 

У вартість оренди туалетної кабіни входить:

> Доставка, установка, зняття туалетної кабіни
> Щотижневе обслуговування (згідно з умовами договору)
> Заправка дезодоруючими компонентами
> Прибирання кабіни
> Дезінфекція кабіни
> Вивішування туалетного паперу

Оренда туалетних кабін – послуга зручна та все більш затребувана. Навіщо витрачати гроші на придбання цього зовсім недешевого обладнання, якщо можна його орендувати.

І ми готові вам запропонувати співпрацю в цьому напрямку. Оренда туалетних кабін допоможе вирішити багато складностей. Оптимізація витрат тут грає важливу роль, але є не єдиним чинником на користь цієї послуги.

Якщо туалетна кабіна необхідна вам на обмежений період часу – оренда буде дуже доречною. Якщо ви хочете позбавити себе від зайвих клопотів з обслуговування, ремонту та утримання такого специфічного обладнання, але при цьому бажаєте мати можливість його повноцінного використання, тоді вам теж оптимально підійде оренда туалетних кабін.

Адже договором, як правило, передбачається весь пакет супутніх послуг.

Оренда туалетних кабін дасть можливість красиво та грамотно організувати інфраструктуру разового заходу. Крім того, якщо у вашому розпорядженні є потрібна кількість одиниць такого обладнання, але терміново знадобилося його збільшити на деякий час, знову ж зручно скористатися сервісом, які передбачає оренда туалетних кабін. Замовляєте все, що необхідно, користуєтеся, скільки потрібно та платите лише за цей час, уникаючи зайвого клопоту та витрат.

Так що дзвоніть, а ми доставимо туалетні кабіни до місця призначення, підготуємо до експлуатації, організуємо обслуговування та відвеземо, коли необхідність в обладнанні зникне.